Komentáře

ke článku Eliška Drongová: Kosířka ze dne 09.04.2016

Estrellita
Dobře, tohle nebylo obsahově úplně špatné. Teoreticky, kdyby se autorka naučila česky, tak by to nebylo ani špatně napsané... %) Šílenství party opilých idiotů je vystiženo naprosto přesně, příběh je ale mizerně vygradovaný a logicky děravý (proč je vyšetřovatelé vůbec otravovali? jak na ně přišli? a pokud měli nějakou stopu, proč je aspoň nevzali do vazby? atd.), zkrátka bylo v příběhu samotném příliš mnoho nedostatků, o pravopisu ani nemluvě. Škoda. 45%
Estrellita 06.10.2016 16:55:49 Reagovat Přidat nový komentář
Eliška Drongová
Děkuji za upřímnou reakci, doposud mi nikdo nebyl schopný vytknout konkrétní problémy mého textu, takže tento komentář je pro mou maličkost doslova požehnání, vždyť bez zpětné vazby se nemůžeme zlepšit.:-) Jsem ráda že si někdo našel čas nejen k přečtení ale i ke zhodnocení a reakci, která mi umožní v příštích pracích lépe kontrolovat obsah i formu.
Eliška Drongová 27.10.2016 19:47:18 Reagovat Přidat nový komentář
Estrellita
Bylo by fajn, kdyby se na moji kritiku koukali všichni autoři stejně jako Ty. ;) Pokud postrádáš zpětnou vazbu, můžu se podívat i na jiné Tvé texty. Já sama nemám s formou problém, mám vystudováno vše potřebné, ale bohužel, ne každému je shůry dáno - a mně chybí nápady. Kdybys tedy potřebovala, stačí napsat.
Estrellita 01.11.2016 10:39:22 Reagovat Přidat nový komentář
Eliška Drongová
Zpětná vazba je úžasná věc, v mém okolí nemám příliš nadšených čtenářů, kteří by byli ochotní takto reagovat. Většinou je to jen vlažná pochvala bez vodítka, podle kterého by se dalo usoudit na čem zapracovat. S tím se prostě příliš zlepšit nejde. Co se týče nápadů, ze zkušenosti vím, že občas pomůže rozmluva s někým, kdo je ochotný rozvíjet třeba i hloupé myšlenky. I v té největší šílenosti se dá najít poklad, takže kdyby byl zájem, mohly bychom zkusit spolupráci.
Eliška Drongová 01.11.2016 19:46:11 Reagovat Přidat nový komentář
Estrellita
Pokud jsi četla nějaké moje další komentáře, jistě jsi zjistila, že chválím střídmě. Není to sice moc dobrá motivace pro autory, ale nerada mažu komukoli "med kolem huby", jak se říká, zejména když dotyčný nedodržuje základní pravidla psaní. Jestli budeš chtít, můžu ti poradit ze svého úhlu pohledu a upozornit tě na chyby, ale musíš počítat s tím, že většinou vypichuju to špatné, ne to dobré... Rozhodni se sama. ;) Ozvi se mi případně na mail ([email protected]) a pak si kdyžtak vybereme jinou metodu komunikace. Estre
Estrellita 08.11.2016 09:52:32 Reagovat Přidat nový komentář