Komentáře

ke článku Robert Poch: Pomsta ze dne 06.02.2016

Estrellita
Bohužel musím nesouhlasit s tím, že by se tenhle vejžblept měl umístit tak vysoko v žebříčku. Je to špatně napsaný (nejen stylisticky, ale i pravopisně a syntakticky) nesmysl bez atmosféry, bez jakéhokoli dějového vyvrcholení (o pointě nemluvě) a bez logiky. Jasně, autor alibisticky dopředu hlásí nedůvěryhodnost příběhu, ale to zkrátka nestačí - chybí důležité části děje, některé zvraty, neřeší se pohnutky postav, čtenář prostě jenom zírá, co se děje, a netuší, proč proboha se to děje. Přemýšlím, jestli se jedná vůbec o horor, když při čtení člověk postrádá byť jen náznak hrůzostrašnosti. Asi se budu muset podívat na dílka, která jsou v žebříčku ještě pod tímhle, abych zjistila, co porotce vedlo k tak vysokému hodnocení. 23%
Estrellita 06.10.2016 09:27:31 Reagovat Přidat nový komentář
robert
Já jsem autorem této povídky a děkuji za plodný komentář k textu. Můžete navštívít i můj web, stačí napsat jméno autora povídky do googlu. Přeji krásné dny.
robert 09.02.2017 21:13:21 Reagovat Přidat nový komentář
Estrellita
Není zač. Ráda vidím, když je autor, schopný v klidu přijmout kritiku a nemá ego takové velikosti, že by přes něj neviděl. Dle mého názoru se povídka zkrátka nepovedla, ale někomu klidně může tenhle styl sedět. Mějte se hezky.
Estrellita 14.02.2017 09:59:08 Reagovat Přidat nový komentář