Autor Roman Štefko

Roman Štefko
Web:

Google+ Profil:

I když je myšlenka skvělá věc, bez realizace by to nemělo žádný smysl. Roman - jeden ze zakladatelů webu - je tím, kdo se stará o realizaci webu, jeho vylepšování. Necronomicon se zdokonaluje téměř každý den, i když to možná nevidíte. Právě tohle je Romanovo práce. On přichází se zajímavými nápady, které hororový web posouvají dál.

Poštovné v e-shopu od 19. do 25. 11. zdarma!

Od 19. do 25. 11. 2012 budeme poskytovat v našem e-shopu poštovné zdarma u objednávek nad 600 Kč (24 €).
Pokračovat ve čtení...

Dočasná odstávka webu

Během zítřka (8. 11. 2012) může dojít k dočasné nedostupnosti webu Necronomicon. Web budeme přesouvat na nový server. Omlouváme se za případné problémy.
Pokračovat ve čtení...

PF 2012

Starý rok 2011 je skoro za námi, nový rok 2012 celý před námi. Necronomicon by se chtěl za uplynulý rokem trochu ohlédnout a také vám, našim čtěnářům, samozřejmě vše dobrého hororového do Nového roku.
Pokračovat ve čtení...

Vyhlášení vítězů Vánoční soutěže

Dnes došlo k vyhlášení vítězů naší soutěže o Vánoční hororové triko. Ti co byli vylosování ať nás prosím, co nejdříve kontaktují.
Pokračovat ve čtení...

Hororové tričko k Vánocům!

17'11
2011
Hororové tričko k Vánocům!
Necronomicon si pro Vás připravil Vánoční akci, ve které můžete vyhrát Vámi vybrané triko z našeho e-shopu.
Pokračovat ve čtení...

PF 2011

Máme tu konec roku, který pro Necronomicon nebyl právě úspěšný, ale o to více nadějí a plánů vkládáme do roku 2011. Proto bychom Vám za internetový hororový server Necronomicon chtěli popřát příjemný vstup do Nového roku a doufáme, že pokud Vás horor zajímá, budete se na stránky Necronomiconu vracet. Novoroční přání bylo vytvořeno speciálně pro Vás, naše čtenáře, takže doufáme, že se Vám líbí a že pro vás rok 2011 bude skutečně úspěšný.
Pokračovat ve čtení...

PF 2008

Děkujeme za projevenou přízeň v roce 2007 a těšíme se na další hororová setkání v roce 2008.

Pokračovat ve čtení...