PF 2012

Starý rok 2011 je skoro za námi, nový rok 2012 celý před námi. Necronomicon by se chtěl za uplynulý rokem trochu ohlédnout a také vám, našim čtěnářům, samozřejmě vše dobrého hororového do Nového roku.

Byl to docela odvážný plán, když jsme se na konci roku 2010 s bratrem rozhodli, že znovu oživíme Necronomicon, náš starý projekt - internetový hororový magazín, který už dlouhé tři roky nefungoval. Oba jsme nyní překvapeni, jak dobře to jde. Našli jsme si systém, jak Necronomicon zlepšovat a hlavně ho neustále plnit novými články, a to i přesto, že se o ně velkou část roku staral pouze jeden člověk. Ale je konec roku 2011 a za námi je úspěšný rok, který byl výtečný jak pro náš magazín, tak i pro horor vůbec, především pak pro horor filmový. Vznikl nespočet dobrých filmů a na rok 2012 už jsou plánované další, které zní hodně slibně. I o nich se na stránkách Necronomiconu dovíte.

Ještě než vám představím naše speciální PFko vytvořené pouze pro vás, naše čtenáře, rád bych jen upozornil na několik důležitých věcí, které se na Necronomiconu staly. Tak předně je to počet článků, které jsou zveřejňovány. Od jednoho týdně jsme se dostali k tomu, že zveřejňujeme sedm i více článků, což je trend, v kterém bychom rádi pokračovali, a to i díky dvěma stálým redaktorům Romanovi a Jakubovi. Jim oběma bych chtěl tímto poděkovat a doufám v pokračující, vzájemně prospěšnou spolupráci.

Necronomicon se vždy zaměřoval především na hororové filmy, ale v poslední době nabízí širší spektrum článků. Nejvíce jich je stále filmových, ale objevují se časté recenze komiksové (zhruba dvě do týdne), ale najdete zde i knižní recenze. Do budoucna by se měla oživit sekce recenzí hororových her, která se také zaplní, jak jen to půjde. Na rok 2012 pro vás tedy chystáme další nálože článků, pokračování seriálu o 101 nejlepších hororech, ale i další novinky, kterými se budeme snažit držet vaši pozornost. Nechceme usnout na vavřínech, jako se nám to stalo několikrát, ale chceme být důležitým hororovým serverem na českém internetu, a rádi přivítáme každého, kdo by chtěl Necronomicon tvořit s námi.

Teď už konečně k tomu, proč jsme tenhle článek stvořili. Chtěli bychom vám popřát vše nejlepší do nového roku 2012, jen samé dobré hororové filmy, spoustu úspěchů a zážitků. Dovolte mi vyjádřit naději, že se zde za rok opět sejdeme a budeme moct shrnout ještě úspěšnější rok, než jakým byl rok 2011.

PF 2012

Bujarého Silvestra a šťasný Nový rok přeje

Tým serveru Necronomicon

Webové informace


Přidat komentář