Co nového na Necru?

Jeden měsíc roku 2008 za námi, takže myslím, že je na čase říct něco málo o budoucnosti Necronomiconu. Pokud tedy máte zájem vědět něco víc o tom, co pro vás chystáme, čtěte dál.
&nbs p;  Doufáme, že pokud jste Necronomiconu věrni již nějakou dobu, zůstane ve vás tato důvěra i nadále. Od února chystáme určité schéma, podle kterého budou vydávány všechny nové články. Takže toto schéma bude vypadat následovně.
   Každá středa je vyhrazena nějakému novému filmu, tedy takovému filmu, který není starší než jeden rok, tedy byl natočen bud 2008 nebo ještě 2007. Výjimku budou tvořit první středy v měsíci, kdy vás budeme seznamovat s filmy z After Dark Horror Festu, tedy osmi filmy, které vznikly v rámci tohoto promítacího festivalu. Filmy jsou již z roku 2006.
   Podobná pravidelnost bude i v knižních recenzích, protože si myslím, že tato část hororového světa je námi poměrně opomíjena. Já samozřejmě budu dál přinášet články o knihách mistra hororu, Stephena Kinga. Psaným dílům bude vyhrazena druhá sobota každého měsíce.
   Ostatní soboty se budou věnovat všem jiným možným zákoutím hororu, a to jak v podobě filmové, tedy články o starších hororech, tak v podobě publicistické, tedy různé články s hororovou tématikou.
   Osobně bych rád pokračoval Kronikou filmového děsu, a to kapitolou Neviditelný muž, tedy o filmech, v nichž se objevila postava Neviditelného muže ze stejnojmenného románu H. G. Wellse. Bohužel na psaní Kroniky děsu nemohu najít čas. Přesto se o to pokusím.
   Rád bych rozšířil redaktorské řady, protože v tomhle ohledu Necronomicon ještě trochu vázne. Takže pokud máte zájem stát se redaktory hororového magazínu nebo alespoň sem tam něčím přispět, uvítám rád jakékoli vaše příspěvky.
   Doufám, že v roce 2008 se Necronomicon pohne zase o něco dál a to nejen v desénové podobě, neboť právě webmaster je jeden z lidí, kteří to s těmihle stránkami myslí skutečně vážně.
Webové informace


Přidat komentář