Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver (2011)

25%
Perníček se vrací v čase do 70. let.

Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver

USA, 2011, 78 minut

 

Režie: William Butler a Silvia St. Croix

Scénář: Muffy Bolding a William Butler

Hrají:

Jacqui Holland (Peaches)

Robin Sydney (Robyn)

Mike C. Manning (Adonis / Bugsby)

William Butler (Gingerdead Man)

 

A Perníček se vrací potřetí a není to setkání, které by mělo stá za to. Tvůrcům se rozhodně zalíbilo v malém prostoru, což je celkem logické, neboť nájem nějaké kanceláře nebo jiného prostoru není tak drahý, jako natáčení venku, kde by mohla být třeba povolení, spousta lidí pro zajištění a podobné srandy, které jsou pro natáčení v exteriérech nezbytné. „Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver“ si s tímhle nemusel dělat starosti.

Kuk!

„Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver“ se totiž natáčel v jedné aréně pro bruslení. Jedná se o bruslení na kolečkových bruslích, to jen tak pro upřesnění. I když podobné dráhy asi ještě existují – v Americe bývaly hodně populární – tak Perníček se musí vrátit v čase, aby se na jedné takové objevil. Ano, už i pekárenské výrobky jsou schopny cestovat v čase. A jak k tomu došlo?

Nebezpečnej maník!

FBI má políčeno na Perníčka, kterého chce dostat za mříže, kam patří.  Jenže vězení není pro vánoční cukroví to správné místo, a to hlavně ve chvíli, kdy dojde k útoku, během kterého jsou někteří vězni osvobozeni. A mezi nimi právě i naše hlavní postava. Ocitne se na svobodě, ale navíc se dostává do časového tunelu, který ho šoupne rovnou na bruslařskou dráhu do roku 1976.

Tohle je disco!

Snímek „Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver“ se lehce liší od svých předchůdců, a to v tom smyslu, že je zde mnohem patrnější parodie. Je vidět, že si snímek dělá srandu z filmů jako Mlčení jehňátek anebo „Horečka sobotní noci“, což je celkem patrné z názvu. Problém je bohužel v tom, že ani v jednu chvíli není snímek skutečně vtipný, je to jen takové krkolomné přežívání špatné série.

Ale krvavé disco!

„Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver“ opět nenatáčel Charles Band, ale jím vybraní lidé pro jeho studio Full Moon. Opět se ukázalo, že to nevadí, že z toho stejně lepší horor/film nebude, bohužel není v tom ani sranda. Ocenit se pak dá náznak originality v pojetí, tedy skutečnost, že se zde objevují parodie na jiné filmy. Bohužel kvalita zábavy je v celé sérii nízká.

 

Hodnocení: 25 %

Hororové filmy (příšery, béčka, komedie)


Přidat komentář