Goldilocks and the Three Bares (1963)

30%
Něco, co je označováno jako nudistický muzikál, ale ani tohle se Herschellovi Gordonu Lewisovi moc nepovedlo.

Goldilocks and the Three Bares

USA, 1963, 69 minut

 

Režie: Herschell Gordon Lewis

Scénář: William R. Johnson

Hrají:

Rex Marlow (Eddie Livingston)

Allison Louise Downe (Alison Edwards)

William Kerwin (Tommy Sweetwood)

Netta Mallina (Myrna McKay)

 

Herschell Gordon Lewis se očividně zakoukal do tématu nudismu, a tak ho zobrazoval ve většině svých raných filmů, i když už v té době přešel k prvnímu pořádně krvavému snímku, který má na svém kontě. Tím snímkem je Krvavá hostina, jehož recenzi již na Horor Webu najdete. Proto se budu věnovat dalšímu filmu, který ve své filmografii má, a tím je „Goldilocks and the Three Bares“.

 Tak to si snad děláš srandu, ne?

„Goldilocks and the Three Bares“ je snímek, který je někdy označován jako erotický muzikál, ale obojího je ve filmu skutečně velmi poskrovnu. Jak erotiky, tak i písní, které jsou všeho všudy dvě, pokud si dobře pamatuji. V případě nudismu mi pak skoro přijde směšné mluvit o erotice, protože tohle by neměl být film, který je natáčen proto, aby zobrazoval nahé ženy, ale ať se na to budeme dívat, jak chceme, ono to tak je.

 Tohle by i sranda mohla být.

Musím ale Herschellovi přiznat, že tentokrát se skutečně snažil i o to, aby zaznamenal život nudistů, a nesnaží se nutně zabírat detaily ženských prsou, i když opět se nemusíte bát, že byste v tomhle filmu zahlédli penis nebo vagínu. Bohužel tahle Herschellova snaha nakonec vede k tomu, že je snímek v jedné, více jak půlhodinové pasáži nesmírně nudný a nebude vás bavit se na něj koukat. Ano, a to i přesto, že se tam objevují ňadra!

 Tak tohle bude určitě zábava, když už ne sranda.

Příběh je celkem jednoduchý. Žena potká muže a navzájem se zalíbí. Ale na ní je od začátku vidět, že má nějaké tajemství. Přesto se rozhodnou spolu být, i když je jasné, že on bude chtít za každou cenu zjistit, jaké to tajemství je. A nakonec se mu to podaří. Zjistí, že jeho milovaná je nudistka. Ona se mu to bála říct, protože by to nemusel pochopit. A on opravdu tak úplně nerozumí. Ale hned to zkusí a zjišťuje, že je to docela fajn. To je celé. Pak už jen spousta nudných scén.

 Někteří lidé se to prostě nikdy nenaučí.

„Goldilocks and the Three Bares“ je špatný film a nebavilo mě se na něj dívat. Tohle je snímek, který v sobě nemá žádné oživení, alespoň ne, pokud jste viděli předchozí Herschellovy nudistické filmy. Nemá v sobě nic navíc, je to pořád to samé, záběry z nudistických rezortů, které se skutečně okoukají, protože hned poznáte, jak moc jsou nahrané a jak moc se všichni snaží, aby nic důležitého nebylo vidět.

 

Hodnocení: 30 %

Hororové filmy (béčka, komedie)


Přidat komentář