HorrorCon 2018 je už za dveřmi!

I tento rok se můžete těšit na HorrorCon. Sice jen jednodenní, ale i tak plný zajímavého programu.

HorrorCon 2018 proběhne 17. 11. 2018 v pražském Cross Clubu (Plynární 1096/23). Brány Cross Clubu se otevřou již v 10:00 hod., program HorrorConu pojede od 11:00 hod až do brzkých nedělních hodin. Po většinu času vás čekají až tři programové linie.

HorrorCon2018

Chybět nebudou maskéři. I letos se o vaši vizáž postará Míča a své umění opět předvede Pavel Slaughter Jelínek.

Můžete se těšit hned na několik knižních křestů a setkání a povídání s autory a autorkami křtěných knih. Křtít své knihy budou Anna Šochová, Petr Boček, Miroslav Pech. Popovídat si budete moci i s klasikem českého moderního hororu Svatoplukem Dosedělem. Zajímavé povídání si pro vás připravila Františka Vrbenská společně s Annou Šochovou, za Draculou se vydáme s Brianem Storkerem a Hanina Veselá nás uvede do tajů a pozadí mumií.

Křtít se bude i druhý hororový sborník edice HorrorCon nazvaný „Může se to stát i vám“, a to za přítomnosti hned několika přispívajících autorů a autorek.

Po stopách tajemna nás provede českobudějovický Paranormal tým, Walker & Volf představí audiovydání satanské klasiky "Vymítač ďábla" a své umění předvede slovenský umělec Cwoky.

Chybět nebudou ani filmy. O natáčení hororů v Česku si popovídáme s režisérem jménem Andy Fehu a promítneme jeho celovečerní horor "Nenasytná Tiffany". Můžete se také setkat s tvůrci krátkometrážní filmové adaptace básně H. P. Lovecrafta jménem "Psychopompos" nebo zhlédnout karvinský horor "Kyselý dech". Tradiční součástí HorrorConu bude i projekce českých, slovenských a polských krátkometrážních hororů režisérů jako Pavel Soukup, Peter Czikrai, Miroslav Bula nebo bratři Skuciusovi. Ani letošní HorrorCon se neobejde bez produkce HorrorPorn, tentokrát jejich pojetí nesmrtelné klasiky "Lesní duch", a to i za osobní účasti hlavní herecké představitelky jménem Teressa Bizarre Noire.

HorrorCon2018

Vyhlašovat se budou výsledky povídkové soutěže "O krvavý brk 2018", sami se můžete zúčastnit soutěže o nejlepší hororový kostým anebo si provětrat své znalosti hororových soundtracků. Tradičně přítomen bude i Creepy Box, kouzelná krabice, do níž můžete odložit cokoliv nepotřebného hororového nebo si z ní cokoliv vzít.

Letos poprvé bude program HorrorConu zpestřen koncertním vystoupením, a to slovenské dark wave skupiny Lahká múza.

Vstup na HorrorCon je stále zdarma. Od 22:00 hod je věkově omezen 18+.

Přijďte si užít nabitý hororový večer, poznat nepoznané a zažít něco zajímavého. Přijďte poznat český a slovenský horor, přijďte se přesvědčit a ukázat, že něco takového existuje.

Stránky HorroConu zde.

Facebook HorrorCon zde.

FB událost HorrorCon2018 zde.

Stránky cross][clubu zde.

Program

Soutěže, akce, zajímavosti (slasher, zombie, vlkodlaci, duchové, gore, příšery, béčka, mučení, hnus, survival, komiks, vrazi, giallo, mimozemšťani, satan, found footage, komedie, mysteriózní)


Přidat komentář