Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

30%
Potřetí už je to hodně zlé.

Krvavá hostina 3: Šťastný konec

Feast III: The Happy Finish

USA, 2009, 80 minut

 

Režie: John Gulager

Scénář: Patrick Melton a Marcus Dunstan

Hrají:

Jenny Wade (Honey Pie)

Martin Klebba (Thunder)

Carl Anthony Payne II (Slasher)

Juan Longoria García (Lightning)

 

Došlo i na třetí film, který tak navazuje na první dva snímky nikoli pouze svým názvem, ale také skutečností, že se v dění pokračuje v podstatě tam, kde se skončilo ve filmu Krvavá hostina 2: Masakr. Máme stejnou skupinu přeživších, kdy někteří jsou skutečně již na hranici smrti, a tahle skupina pokračuje dál, jako kdyby ještě bylo možné, aby skutečně unikli a někdo z nich další necelou hodinu a půl přežil.

 Kam dala hlavu...

Otázkou je, jestli další film přežije i divák. Odpověď ale není zas tak nečekaná, protože se dají přežít i větší kraviny a film „Krvavá hostina 3: Šťastný konec“ má některé scény, které vás dovedou pobavit. Objevují se zde nějaké nové postavy, které jsou i celkem zábavné. Hlavně ten specialista na bojová umění má hodně drsný, ale přesto celkem vtipný osud. Opět, pokud vám nevadí černý humor.

 Boobs, Bloody Boobs!

Film už není vlastně o ničem jiném než o tom, že se jedná o další survival run. Postavy prostě běží, aby unikli. Jsou zde všichni, kdo přežili poslední film, poslední řádění bestií, které rozhodně neztratily nic na své efektnosti. Pořád jsou pěkně hnusné, pořád jsou dobře provedené, co se masek týká, no a samozřejmě také způsobují pořádný masakr, který se musí milovníkům gore zamlouvat.

 Jen si tak lehnout.

Jenže film už je vyčpělý. Už zde ani zdaleka není ten správný tah na bránu jako v případě prvního filmu, už je zde jen udržování nějakého mýtu, kde dokonce ty obnažené holky jsou celkem nudné, protože je strašně moc vidět, jak je zde snaha o sexy záběr, ale přitom se to ani moc nedaří. Ano, snímek „Krvavá hostina 3: Šťastný konec“ tak dokáže nudit na více rovinách, což bych od něj nečekal.

 Pořádný pytel.

Ač se v hororové komedii „Krvavá hostina 3: Šťastný konec“ představují staří známí, vlastně si uvědomíte, že k těm postavám nemáte ani moc silný vztah a jejich osud vás nechává celkem chladnými. Tohle mě také mrzelo, že ty postavy jsou jen karikaturami, které nemají žádnou hloubku, jsou jen zjednodušeniny, do kterých se není možné moc vcítit. A nakonec mi to nepřišlo ani moc úchylné, což se mi líbilo právě na jedničce.

 

Hodnocení: 30 %

Hororové filmy (gore, příšery, béčka, komedie)


Přidat komentář