Nové informace

Už tu máme březen a jak to tak vypadá, Necronomicon se opět pohroužil do spánku, i když to vypadalo, že se slibně rozjel. V následujícím článku několik vysvětlujících informací a také několik důležitých novinek. Tou hlavní je pro mě nový blog.
>I když bylo avizováno, že od února se chystají nové a nové články, tempo mi bohužel nevydrželo a já jsem musel dát přednost novým projektům. Mrzí mě to, ale v nejbližších týdnech bude Necronomicon pravděpodobně trochu lenivět, spolu s mojí osobou, protože nikdo jiný zatím nepřispívá. Pokusím se sem tam s něčím přijít, ale už skutečně nic neslibuji. Nemá to smysl. Čas je neúprosný a já se jej pokouším vyhranit pro různé aktivity, jak jen to jde, a tentokrát to bohužel zase odnese Necronomicon.
Čas zatím bohatě naplňuji vlastní tvorbou a právě o té je můj nový blog. Pokud se na něj chcete podívat, stačí si najít stránky http://thegoldendog.blogspot.com/. Zde je vše o tom, na čem zrovna pracuji a postupně tu jsou zveřejňovány i mé povídky a ukázky z mých delších příběhů. Za každou návštěvu a případné komentáře budu vděčný.
Webové informace


Přidat komentář