Novinky k novému roku

Necronomicon už dlouho skomíral a zdálo se, že už se asi na nohy nepostaví. Přiznám se, že ani já jsem nevěřil, že bych se k němu ještě vrátil. Ale jak se zdá, časy se mění. Musím říci, že hlavní zásluhu na tom má můj bratr, který se rozhodl, že se pustíme do restartu celého webu – dáme mu novou tvář a nakonec i nové články, které zde nevycházely v podstatě už dva roky. S rokem 2011 přichází změny, a jak doufáme, změny k lepšímu.

Na první pohled je vám asi jasné, k jaké nejvýraznější změně došlo. Kromě toho, že Necronomicon získal novou doménu (konečně nás najdete samostatně na www.necro-web.cz), marginální změna se udála v rámci designu, který je naprosto nový a vytvořený právě speciálně pro Necronomicon. Doufám, že se vám nový design zamlouvá, stejně jako se líbí nám.
Ale i když máme parádní design, není to ještě úplně všechno. Skvělý design nic nezmůže, pokud budou stránky statické. A tak můžete očekávat, že konečně budou na Necronomiconu vycházet nové články, minimálně jeden za týden. To vám můžu slíbit minimálně na rok dopředu, protože jich je poměrně velké množství napsáno.
Možná si řeknete, že psát články dopředu není právě geniální myšlenka, navíc se ztrácí aktuálnost, ale s tím měl Necronomicon vždycky tak trochu problémy. A proto se budeme snažit najít více redaktorů, především proto, abyste měli aktuální novinky, trailery i recenze ze světa hororu, a nejen filmového. Ale s tímhle prosím nepočítejte tak rychle. Pokud byste však měli zájem sami psát, rádi vás uvítáme.
A teď k tomu, proč si některé články píši do zásoby. V knihkupectví jsem totiž objevil knihu „101 hororů, které musíte vidět, než umřete“. Tahle kniha byla dalším z motivátorů, které mě vedli k tomu, abych se k Necronomiconu vrátil a znovu začal psát články. A hlavně, znovu se začal dívat na horory, protože jejich výběr je tak široký a jejich spektrum tak pestré, že mi už skutečně chybělo se na žádný nedívat.
Během dvou let tedy budeme na tomto serveru každý týden zveřejňovat jednu filmovou recenzi, která se bude týkat filmu, který byl zařazen mezi 101 nejlepších. V některých ohledech s výběrem nesouhlasím, ale o tom horor je. Každému se líbí něco trochu jiného a každý má svůj vlastní žebříček trochu jinde. Tenhle dlouhodobý seriál tak bude především pro ty, kteří horory nemají tolik nakoukané a teprve se s nimi seznamují. Zběhlejší diváci si pak mohou přidat vlastní názor a případně i filmy okomentovat.
Horor je rozsáhlý žánr a Necronomicon se pokusí v následujících měsících a snad i letech pokračovat v pouti, kterou tímto žánrem započal. Můžete se těšit na nové články, jak v rámci zmiňovaného seriálu, tak i v rámci standardního publikování. Těšíme se na vaše případné názory a pokusíme, aby Necronomicon byl živějším místem, i když se zaměřuje i na mrtvé.

Webové informace


Přidat komentář