Ohlédnutí za rokem 2012 a výhled pro rok 2013

Je konec roku, a tak je vhodné zhodnocovat a uvědomovat si, kam jsme se za ten rok posunuli. Zároveň bychom vám rádi nabídli i ochutnávku toho, co přijde v roce 2013.

 

Druhý rok obnoveného fungování serveru Necronomicon je téměř za námi. Když jsme 1. ledna 2011 začínali, přiznám se, že jsem příliš nevěřil tomu, že to dotáhneme až sem. Po prvních zkušenostech, kdy na serveru vyšlo pár desítek článků a pak jsem s vydáváním prostě přestal, jsem se obával, že to opět nemůže vydržet. Mým cílem bylo hlavně vytvořit seriál o 101 nejlepších hororech. Následně se však na tento cíl nabalovaly další články, kterých je v současné době už téměř 900. Databáze se tak velmi rozšiřuje a již dnes je jisté, že v roce 2013 překročíme celkový počet článků v objemu 1 000.

Jsme rádi, že jsme schopni vám nabídnout tolik článků, ale ještě raději jsme, že vás zajímají. Návštěvnost našeho serveru stále průběžně roste, což je jen dobrá známka toho, že vás horory baví a že si pro informace o nich chodíte i k nám. Kromě článků, které vycházejí minimálně jednou denně (v roce 2012 jsme se ale dostali přes celkem 400 článků za rok), vám poskytujeme i trailery na nové filmy, stejně jako na ty starší, abychom vám je trochu připomněli. Snažíme se objevovat i filmy, o kterých byste se jinak těžko dověděli. Databáze trailerů v současné době obsahuje přes 1 300 videí, v některých případech se jedná o kompletní filmy. Pracujeme na tom, aby se plné filmy oddělily. I v následujícím roce pak můžete očekávat 730 videí, protože denně vám prezentujeme vždy dva filmy.

Články a trailery jsou již standardní součástí našeho webu, stejně jako náš eshop s hororovými tričky designově navrženými přímo námi, ale to neznamená, že bychom usnuli na vavřínech. Stále se snažíme zdokonalovat možnosti a služby, které vám poskytujeme. Shrňme si změny, kterými server letos prošel:

-          Máme novou doménu – web se z domény www.necro-web.cz přestěhoval na www.horor-web.cz, ale s tím, že stará doména vás na novou přesměruje.

-          V listopadu se celé stránky přesunuly na nový server, kde by měla být zajištěna bezchybnější spolupráce než na dosavadním, kde byly problémy s povolováním některých prvků stránek.

-          Vytvořili jsme pro vás hororovou Komunitu, součást našich stránek, kde se dovídáte různé novinky ze světa hororu, můžete komentovat přicházející filmy a jednoduše se bavit o čemkoli, co k hororu patří.

-          Naše stránky jsou mnohem lépe propojeny se sítí Facebook – komentáře k filmům se importují do příslušných komentářů na stránkách Necronomiconu, přihlášením přes Facebook se můžete přihlásit i jako čtenář našeho serveru, příspěvky z Facebooku, které se netýkají konkrétních článků, které u nás vyšly, se importují rovnou do Komunity.

-          Spolupracujeme s Česko-Slovenskou filmovou databází (www.csfd.cz), kde se objevují naše recenze u příslušných filmů.

 

Naším cílem je dostat se k vám co nejblíže a poskytnout vám naše názory na filmy. Myslíme si, že vám můžeme objektivně doporučit zajímavé kousky, a to jak v případě, že vás zajímá skutečná kvalita, anebo toužíte po něčem béčkovějším. Nejinak tomu bude i v následujícím roce.

V roce 2013 na vás opět každý den čeká nová recenze, ale vzhledem k tomu, že novinek je strašně moc, rozhodli jsme se, že každou neděli vydáme hned dva články, které se budou věnovat filmům nebo knihám, případně i dalším novinkám, které nemají datum vydání starší jak rok 2010, ale spíše očekávejte novinky z roku 2012 a samozřejmě 2013. Horory, které běžely v kinech v roce 2012, jsme nestihli všechny, a tak doufáme, že v roce 2013 tuto skutečnost napravíme a v kině nám nic neunikne.

Pro rok 2013 pro vás chystáme i další novinky. Jednou z nich je zrušení hororového týdne, protože ten bude nahrazen právě hororovými nedělemi. Přesto si myslím, že se hororové týdny ještě vrátí, ale uděláme z toho trochu zajímavější a větší akci. Kromě toho můžete očekávat nový seriál, který nahradí seriál o 101 nejlepších hororech. Již 5. ledna odtajníme, o jaký seriál půjde. Server se však nadále snažíme zdokonalovat a ve chvíli, kdy nové prvky přijdou, budete zavčas informováni. Pokud se stanete našimi čtenáři, budete informováni okamžitě.

Těšíme se s vámi na shledání v roce 2013 a přejeme vám vše nejlepší do Nového roku. Vězte, že horor bude celou dobu s vámi. Rádi se s vámi budeme dále shledávat na těchto stránkách a rádi vám poskytneme recenze, které vás zajímají.

Webové informace


Přidat komentář