Rok a jeden měsíc

Dnes máme 3. 10. roku 2007 a můžeme to nazvat určitým výročím našeho magazínu. A tak myslím, že je čas, abychom si o našem serveru něco řekli, abychom shrnuli ten uplynulý rok a jeden měsíc k tomu.
>   Rok se nám s rokem sešel a když k tomu přidáme ještě jeden měsíc máme tu právě dnešek. Necronomicon už funguje rok a jeden měsíc přesně. Roční výročí bohužel proběhlo bez většího humbuku a to bohužel i ze strany mě samého. Lituji toho, a tak jsem se rozhodl, že je načase s tím něco udělat. Ohlédnout se.
   Necronomicon měl poměrně dobrý start. Každý den jeden článek a vydrželo to tak dva měsíce, ale potom přišla škola, další zájmy, no a řekněme si to na rovinu, já se na Necro prostě vykašlal. Mrzí mě to, ale už to nelze vrátit. Během toho začátku se ke mně pár autorů přidalo, ale jejich působení nebylo dlouhodobé. Jediný, kdo vydržel déle, je Luki, ale ani on nemá pouze Necronomicon.
   Přiznám se, že mě mrzelo, když se k nám nikdo další nepřipojil, ale co se dá dělat. Život jde dál a Necronomicon se ještě tak nějak drží a to hlavně proto, že se na mě nevykašlal strůjce těchto stránek, který má na svědomí současný design, i ten první, který byl laděn do černé. Svému bratrovi, který má technickou stránku na svědomí, bych tímto chtěl samozřejmě poděkovat. A myslím, že si dík zaslouží i Luki, který se postaral o hodně článků na našich stránkách. Velký dík patří samozřejmě i vám čtenářům, kteří sem přece jen někdy zavítáte a doufám, že se vám stránky zamlouvají a že tu nacházíte, co vás zajímá.
   A co do budoucna? Bude to s Necronomiconem pořád stejné? Já doufám, že ne. V současné době mám snahu publikovat jeden článek týdně a doufám, že se mi tenhle trend podaří nějakou dobu udržet. Byl bych velice rád, kdyby se někdo přidal, ale doufat v to příliš nebudu. Přesto patří dík všem, kteří mají o tyto stránky zájem.
   Takže doufám, že další rok Necronomiconu bude o něco úspěšnější a o něco zajímavější než ten předchozí, a také doufám, že ty dva roky Necronomiconu budou oslaveny už ve správném termínu a že se o naše stránky bude zajímat stále více a více lidí.
Webové informace


Přidat komentář