SOUTĚŽ o 1x speciální edici filmů Očista

I v Novém roce vám nabídneme soutěže o zajímavé hororové ceny. Tady je první z nich, kterou pořádáme se společností Bontonfilm.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: Do komentáře k tomuto článku, na náš Facebook anebo na e-mail [email protected] zašlete odpověď na jednoduchou otázku: Jak byste se zachovali vy, kdyby bylo jednu jedinou noc v roce všechno povoleno? (A případně uveďte kontakt, abychom se vám mohli kvůli výhře ozvat.)

Vylosování soutěže bude 15. 2. 2015 a jeden vylosovaný z těch, kteří zaslali odpověď, získá kolekci 2 DVD s filmy "Očista" a Očista: Anarchie.

Odměny pro soutěžící poskytla společnost Bontonfilm, u které můžete nejen "Grace", ale i další horory zakoupit.

Anotace snímku "Očista": Kdybyste jednou za rok mohli spáchat zločin, aniž byste museli čelit jeho důsledkům, co byste udělali? V nedaleké budoucnosti americká vláda schválila zákon, kterým vymezila Očistu - každoroční dvanáctihodinový úsek, kdy jsou legální všechny zločiny včetně vražd. Noc plná násilí a zla se stane pro členy jedné rodiny zkouškou, jak daleko budou ochotni zajít, aby se ubránili brutální síle, která se dobývá do jejich domova.

Anotace snímku Očista: Anarchie: Každoroční očista začíná. Leo, tajemný samotář, kterého pronásledují myšlenky na mrtvého syna, chystá odplatu. Svobodná matka Eva musí se svou dcerou Cali po útoku zločinců opustit svůj byt. Mladý pár Shane a Liz se stane obětí přepadení auta. Když všichni nalézají útočiště v Leově obrněném automobilu, bude jen na nich, jak daleko budou ochotni zajít, aby během krvavé noci ochránili sebe i ostatní.

Několik obrázků z filmů:

Kdopak klepe na vrátka?
Taky byste mu neotevřeli.
V klidu, taťka Ethan všechno vyřeší.
Jak jednoduše se dá udělat hnusná maska.
 
S těmihle maskami na Halloween se nikdo nepáral.
Á, přijel řezník.
Kdo si chce zabít svého dědu?
Hlavně se dostat někam do bezpečí.

Vaše komentáře

BeeSee
Je jasné, že takováto „Očista“ by byla dnem jako malovaným pro zúčtovaní s těmi, kteří vám pijou krev. Ať už je v té osobní rovině nebo v té společenské. Ale dokázal bych to? Jít někam a tam vyvraždit na koho bych si vzpomněl…. Asi ne. Takže během tohoto „svátku“ bych se spíše soustředil na to se někde se schovat a mít se čím bránit.
BeeSee 10.02.2015 05:39:40 Reagovat Přidat nový komentář
Soutěže, akce, zajímavosti (mučení, survival, vrazi)


Číst komentáře