Komentáře

ke článku Jason X (2001) ze dne 10.02.2015

Adam Peňáz
Přiznám se, ať jsem se jakkoli pokoušel přistoupit na hru tvůrců, nebrat film vážně a hlavně nevztahovat k předchozím dílům, i tak mě to moc nebavilo. Až na ten začátek. Za ten ujetý nápad by se snad dal dát palec hore, i za jednotlivé scény... celkově i s přistoupením na hru se mi ale sci-fi k Jasonovi nehodí. Škoda. Zase ale po devítce už nebylo moc co zkazit, tak je Jason X, když už nic jiného, jiný. Pořád ale lepší než zakončení série Halloween, i když ne o moc.
Adam Peňáz 27.09.2016 22:16:37 Reagovat Přidat nový komentář
HOROR WEB
Je to dost mimo, ale právě v tom, jak je to ujeté se mi to líbilo, i když mrknout na první díl a pak na tohle, to je pořádný skok
HOROR WEB 28.09.2016 07:54:04 Reagovat Přidat nový komentář
Adam Peňáz
To nepochybně... Co si budeme povídat, i po devátém díle je to pořád dost velký skok. Asi nejlepší způsob jak si film užít je nebrat ho jako plnohodnotnou součást série ale spíš takový bonus, experiment co by kdyby. Taky mám podezření že film se měl jmenovat jinak a Jason tam byl zasazen proto, aby známá značka přitáhla více diváků. A nebo jestli tenhle úlet byl v plánu... Buď jak buď, následující Freddy vs Jason se vrátil ke kořenům dost dobře a tuhle sérii důstojně ukončil.
Adam Peňáz 28.09.2016 12:03:06 Reagovat Přidat nový komentář