Komentáře

ke článku Jela Abasová: Sestřiččin pláč ze dne 19.11.2016

kopapaka
Opravdu povedené...
kopapaka 19.11.2016 21:46:21 Reagovat Přidat nový komentář
Estrellita
Dobrá práce. Od minulého kola je znát výrazný pokrok, zejména co se týče stavby příběhu. Autorka pořád klade citelný důraz na sourozenecké vazby a stále drží v oblibě podivné bytosti z lesa, její styl vyprávění z pohledu dětí se také příliš nezměnil, nicméně příběh jako takový je přehledně a zčerstva vyprávěn, logicky vystavěn a slušně vygradován. Až na nedokonalosti v interpunkci téměř nenacházím jazykové problémy, což by sice mělo být samozřejmé, ale málokdy doopravdy bývá. Takovéhle věci bych ochotně četla. 87%
Estrellita 29.11.2016 09:35:18 Reagovat Přidat nový komentář
Jela Abasová
Dobrý deň, ďakujem za komentár. Už dlhšie si všímam Vaše hodnotenia na horor-webe a musím uznať, že sú vždy konštruktívne a k veci. Preto si Vaše uznanie veľmi cením. Samú ma pobavilo, keď som si uvedomila, že som v tejto súťaži už druhýkrát zvolila podobnú tematiku. Strach sa mi tak akosi automaticky spája s folklórom a lesom. Pre našich predkov bol okolitý svet plný hrôz... Zvlášť ma teší pochvala týkajúca sa jazyka, dôvod asi vysvetľovať nemusím. Na interpunkcii sa do budúceho roka pokúsim zapracovať. :) Ešte raz ďakujem za komentár a želám veľa úspechov.
Jela Abasová 13.12.2016 20:06:11 Reagovat Přidat nový komentář
Estrellita
Zdravím pěkně a rovnou smekám. Slovenka, která píše česky lépe, než polovina rodilých Čechů? Nevídáno. Osobně mě vždycky potěší, když nějaký autor či autorka zareaguje na komentář - ať už je to komentář kritický nebo pochvalný. Kupodivu se mi na ty kritické moc lidí neozývá... :) Když mám tu možnost zeptám se na věc, která mi vrtá hlavou: kdo nebo co měla být ta "babička" v minulé povídce? Je to stvoření vůbec specifikovatelné? :)
Estrellita 15.12.2016 15:24:20 Reagovat Přidat nový komentář